KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13803373
nr 1380 3373
Blandteknik
A. Font. Signerad, daterad 20, "Estampa de Toros", Palma Mallorca, pannå, 60x79cm, yttermått inklusive ram: 64x82cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:26:36
19/2 22:32:10